Het team

Het team van de R. de Jagerschool kent ieder kind bij naam en staat elke dag met plezier voor haar leerlingen klaar. Wij stellen de leerkrachten graag aan u voor.

Op deze pagina laten we u daarom een kort kennismaken met de persoon achter de docent.

Hanneke Mulder

directeur hanneke.mulder@spco.nl

lees meer

Heleen de Haan

leerkracht groep 1-2 heleen.dehaan@spco.nl

lees meer

Erry Quakkelaar

groep 1-2 (vr) erry.quakkelaar@spco.nl

lees meer

Heidi van Dam

groep 3 (ma, di) heidi.vandam@spco.nl

lees meer

Annelies Verweij

groep 3 (woe-vr) annelies.verweij@spco.nl

lees meer

Ellen Gol

groep 4 (ma-woe) ellen.grol@spco.nl

lees meer

Benjamin de Kloe

groep 4-5 (do, vr) benjamin.dekloe@spco.nl

Linda Prosman

inzet combigroepen (ma, do, vr) linda.prosman@spco.nl

lees meer

Astrid Uittenbogaard

groep 5/6 (ma - vr) astrid.uittenbogaard@spaco.nl

lees meer

Sascha Joustra

groep 7 (ma - woe) sascha.joustra@spco.nl

lees meer

Annemieke Kreton

groep 7 en IB annemieke.kreton@spco.nl

lees meer

Esther Oosterveer

groep 8 esther.oosterveer@spco.nl

lees meer

Marleen van Beek

Plusklas en RT marleen.vanbeek@spco.nl

lees meer

Gertrude Rolloos

conciërge gertrude.rolloos@spco.nl