Het team

Het team van de R. de Jagerschool kent ieder kind bij naam en staat elke dag met plezier voor haar leerlingen klaar. Wij stellen de leerkrachten graag aan u voor.

Op deze pagina laten we u daarom een kort kennismaken met de persoon achter de docent.

Hanneke Mulder

directeur hanneke.mulder@spco.nl

Meer info

Mirjam Plomp

groep 1-2 A mirjam.plomp@spco.nl

Meer info

Annemieke Kreton

groep 1-2 B Annemieke Kreton

Meer info

Esther Oosterveer

groep 1-2 B Esther Oosterveer

Meer info

Anne van Leeuwen

groep 3 -4A anne.vanleeuwen@spco.nl

Meer info

Emma Rietveld

groep 4B - 5 emma.rietveld@spco.nl

Meer info

Ellen Gol

groep 4B - 5 ellen.gol@spco.nl

Meer info

Linda Prosman

groep 4B - 5 linda.prosman@spco.nl

Meer info

Heidi van Dam

groep 6, plusgroep heidi.vandam@spco.nl

Meer info

Bart van Rossem

groep 6 bart.vanrossem@spco.nl

Meer info

Benjamin de Kloe

groep 7 benjamin.dekloe@spco.nl

Meer info

Erry Quakkelaar

groep 7 erry.quakkelaar@spco.nl

Meer info

Astrid Uittenbogaard

groep 8 astrid.uittenbogaard@spco.nl

Meer info

Gertrude Rolloos

conciërge gertrude.rolloos@spco.nl