Het team

Het team van de R. de Jagerschool kent ieder kind bij naam en staat elke dag met plezier voor haar leerlingen klaar. Wij stellen de leerkrachten graag aan u voor.

Op deze pagina laten we u daarom een kort kennismaken met de persoon achter de docent.

Hanneke Mulder

directeur hanneke.mulder@spco.nl

lees meer

Heleen de Haan

leerkracht groep 1-2 heleen.dehaan@spco.nl

lees meer

Erry Quakkelaar

groep 1-2 (vr) erry.quakkelaar@spco.nl

lees meer

Heidi van Dam

groep 3 (ma, di) heidi.vandam@spco.nl

lees meer

Corine van Hoven

groep 3 (woe. t/m vr.) corine.vanhoven@spco.nl

Ellen Gol

groep 4 (ma-woe) ellen.gol@spco.nl

lees meer

Benjamin de Kloe

groep 7 benjamin.dekloe@spco.nl

Linda Prosman

groep 4 ( woe,do,vr) linda.prosman@spco.nl

lees meer

Astrid Uittenbogaard

groep 5 (ma-vr) astrid.uittenbogaard@spco.nl

lees meer

-

-

Annemieke Kreton

groep 8 ( do, vr) en IB, MT annemieke.kreton@spco.nl

lees meer

Esther Oosterveer

groep 8 (woe,do,vr) en MT esther.oosterveer@spco.nl

lees meer

Marleen van Beek

Plusklas marleen.vanbeek@spco.nl

lees meer

Gertrude Rolloos

conciërge gertrude.rolloos@spco.nl

Annelies Verweij

RT (do) annelies.verweij@spco.nl

lees meer